ЯКІСНЕ НАУКОВО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ − ШЛЯХ ДО УДОСКОНАЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

В Херсонському факультеті, як в цілому і в університеті, значна увага приділяється науковій роботі та методичному забезпеченню освітнього процесу. Зокрема, науково-педагогічним складом кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки поліцейського вишу постійно удосконалюються методичні рекомендації для проведення занять з курсантами, студентами та слухачами із закріплених дисциплін, створюються нові методрозробки при внесенні змін до навчальних планів, проводиться підготовка сучасних посібників.

svyato-knigi-na-odeshhiniТак, днями видавництвом Олді-Плюс (м. Херсон) надано навчальному закладу диплом лауреата конкурсу «Краща книга виставки-форуму», який відбувся 7-8 червня 2019 року в м. Одесі.

Більше 1500 українських видавництв представили свою продукцію в читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки в рамках XX Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині». Відвідувачам виставки були представлені книги на будь-який смак. Видавці презентували наукові, навчальні, історичні, краєзнавчі, мистецтвознавчі, лінгвістичні, дитячі видання, книги патріотичної тематики, класичну і сучасну художню українську літературу, а також книги, написані іншими мовами світу.

svyato-knigi_4Дипломом цього Всеукраїнського форуму засвідчено належний рівень підготовки й навчального посібника «Долікарська допомога» (автор − завідувач кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Вайда Т.С., кандидат педагогічних наук, доцент). Зазначене навчальне видання підготовлено протягом 2018-2019 навчального року, посібник впроваджено впродовж весняно-літнього семестру в освітній процес факультету, певна кількість його примірників передана до загальної бібліотеки Херсонського факультету.

У перспективних планах − створення та видання довідника поліцейського з домедичної допомоги, котрий розкриє зміст специфічних термінів медичної галузі, сприятиме усвідомленому засвоєнню правоохоронцями передбаченого обсягу знань та стане логічним доповненням попереднього навчального посібника.

Херсонський факультет

diplom-laureata_2019_2   svyato-knigi_5 svyato-knigi_6