XVI конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг» за участі вокалістів Херсонського факультету

А ви вже привітали квартет вокалістів Херсонського факультету з отриманням диплому лауреатів XVI конкурсу-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг»? Ще ні? То ж маєте змогу!

????????????????????????????????????Упродовж двох днів на сцені Палацу молоді та студентів змагалися в жанрах вокалу, хореографії, художнього читання, “бард-автор” та “пісня-ветеран” сімдесят номінантів віком від 7 до 70 років з Херсону та Миколаївської, Запорізької, Одеської й Черкаської областей. ????????????????????????????????????Серед учасників – аматори та професіонали, молодь, ветерани, поліцейські, прикордонники, рятувальники, військовослужбовці та учасники АТО.

У числі двадцяти п’яти учасників наші курсанти, в супроводі групи, яка демонструвала прийоми самооборони, вийшли у фінал та взяли участь у гала-концерті.

У нашому здобутку – диплом лауреата фестивалю в номінації “Дебют фестивалю”. Найщиріші вітання учасникам виступу та їхнім наставникам – викладачам Херсонського факультету ОДУВС Олегу Федорченку та Олександру Каменщику!