img-761333a5e84935dbf94f46576755398d-vimg-afca039b47cd2d1377e81fd6590a1f99-vВ Одеському державному університеті внутрішніх справ провідними фахівцями факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності майором поліції Максимом Забуранним та старшим лейтенантом поліції Русланом Щітинським за участю колишнього начальника відділу карного розшуку Кіровоградського міського управління ГУМВС України в Кіровоградській області майора поліції Богдана Мельника проведено бінарне заняття з курсантами 1-го курсу факультету на тему «Взаємодія дільничного офіцера поліції з іншими підрозділами НПУ під час розкриття кримінальних правопорушень».

У ході заняття курсанти ознайомилися з принципами організації взаємодії зі структурними підрозділами НПУ при розкритті резонансних злочинів. Особливу увагу лектор приділив важливості набуття базових знань та навичок курсантів під час навчання в університеті, які у майбутньому знадобляться в ході виконання своїх службових обов’язків. Заняття пройшло цікаво. Курсанти мали можливість ставити запитання досвідченому працівнику.