Відзначення Дня Державного Герба України в Херсонському факультеті

photo_2020-02-19_17-56-06Курсанти 1-3-х курсів Херсонського факультету ОДУВС взяли участь у заходах з нагоди відзначення Дня Державного Герба України.

Під час загального шикування на стройовому плацу факультету до майбутніх поліцейських звернувся проректор державного університету – декан Херсонського факультету Олексій Соловей: “За відносно невеликий період становлення України, Державний Герб України став відомий у всьому світі. Сьогодні від кожного із нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося, адже це визначає авторитет нашої країни”.

Тематику значної для держави дати продовжив завідувач кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Олександр Жильцов. У лекційній залі курсанти переглянули презентацію «Історія Герба України» та фільм «Історія українського Герба».