Відкритий діалог ректора університету з курсантсько-студентським активом вишу

Ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів чергову зустріч з активом курсантсько-студентського самоврядування.

39614ed0-18f2-49ad-9f3c-d6d0bc9bda35Очільник вишу звернув увагу курсантів та студентів університету на необхідність їх активної участі у обговоренні актуальних проблемних питань, які виносяться на розгляд під час конференцій, круглих столів та інших наукових заходів, які проходять в університеті.

Окремо В’ячеслав Аброськін зупинився на залученні молоді університету до участі у грантових проєктах, адже це чудова нагода отримати фінансування наукових досліджень та можливість здобути досвід у вишах європейських країн.

Також ректор університету наголосив на недопущенні порушень дисципліни та законності з боку курсантів та студентів університету, дотриманні ними правил особистої безпеки на період запровадження карантину.

img_9011 img_9014 img_9015