Відкритий діалог ректора університету з активом курсантсько-студентського самоврядування

Сьогодні, 14 листопада, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів чергову зустріч з керівним складом Координаційної Ради курсантсько-студентського самоврядування вишу.

На зустрічі були присутні перший проректор університету Анатолій Нікітін, проректор університету Олександр Поліщук, а також голова Координаційної Ради Олександр Боцул, керівник сектору спортивно-оздоровчої роботи Михайло Лищенко та секретар Координаційної Ради Олександра Ребрик.

Питання, які розглядалися, були пов’язані з покращенням функціонування копіювального центру в університеті, виділенням окремого приміщення для облаштування робочого кабінету активу курсантсько-студентського самоврядування, збільшенням бібліотечного фонду для курсантів 1-го і 2-го курсів університету та іншими побутовими умовами.

Ректор університету звернув увагу на необхідність підвищення спортивної активності майбутніх правоохоронців та створення збірних команд університету з різних видів спорту. Очільник вишу запевнив присутню молодь, що всі озвучені проблеми перебувають на його особистому контролі.

Проведення таких зустрічей у форматі відкритої та чесної розмови сприяє вирішенню багатьох поточних питань, пов’язаних з навчальним процесом курсантів та студентів університету.