Правильний вибір професії – запорука успішного майбутнього

????????????????????????????????????????????????????????????????????????05 березня представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели Виїзні дні відкритих дверей для школярів 9-11 класів Одеської загальноосвітньої школи № 105 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради та студентів Одеського коледжу транспортних технологій м.Одеси.

Знайомство з професією поліцейського та майбутнього правоохоронця, а також специфікою професійної підготовки висококваліфікованих кадрів для лав Національної поліції України в університеті розпочалося з презентації для школярів відеоролика про виш.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Далі до присутніх було доведено, на які спеціальності за державним замовленням та за контрактом можна вступити. Під час ознайомлення з особливостями вступу, особливу увагу звернено на те, що виш надає необхідну допомогу абітурієнтам в реєстрації на освітньому порталі Національної поліції України та допомагає в оформленні документів для особових справ.

Родзинкою зустрічей стали виступи творчих колективів університету.

По завершенню програми Виїзних днів відкритих дверей біля 500 школярів отримали профорієнтаційні буклети ОДУВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????