В університеті розпочався тренінг «Питання забезпечення та захисту прав дитини поліцейськими»

img_8782Сьогодні, 11 березня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ розпочав роботу навчальний тренінг за темою: «Питання забезпечення та захисту прав дитини поліцейськими» для представників науково-педагогічного складу вишу, який триватиме два дні.

Тренінг проводиться громадською організацією «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

img_8768На початку заходу до присутніх звернувся проректор університету Павло Берназ, який висловив сподівання, що отримані знання стануть у нагоді викладачам нашого вишу і використовуватимуться ними під час освітнього процесу в університеті.

У якості тренерів виступають:

– Пашко Наталія, експерт-психолог по роботі з дітьми, які пережили насильство, залучена тренерка ВГЦ «Волонтер»;

– Бугаєць Тамара, адвокат, магістр міжнародного права (LL.M), залучена тренерка ВГЦ «Волонтер»;

– Ковальова Олена, к. ю. н., доцент; професор кафедри адміністративної діяльності поліції Одеського державного університету внутрішніх справ.

img_8881Протягом першого дня навчання тренерка Тамара Бугаєць зупинилась на питаннях, пов’язаних з визначенням поняття дитини, як суб’єкту правовідносин, основоположних принципів поводження з дитиною та принципу нульової толерантності.

Разом з цим, під час тренінгу розглядались поняття «жорстоке поводження щодо дитини», «домашнє насильство», «булінг», їх нормативно-правове забезпечення та особливості відповідальності винних осіб.

Також тренерка особливу увагу присутніх звернула на механізм реагування на обставини, в яких опинилася дитина, у ситуації домашнього насильства, жорстокого поводження або булінгу, окремо зупинившись на питаннях комунікації з дитиною.

Робота тренінгу триває.

img_8766  img_8772 img_8780  img_8784 img_8787 img_8790 img_8791 img_8794 img_8795 img_8798 img_8801 img_8813 img_8814 img_8841 img_8844 img_8871 img_8878   img_8882 img_8883 img_8890 img_8892