В університеті проведено огляд-конкурс художньої самодіяльності

28 серпня, з нагоди 28-ї річниці Незалежності України, традиційно в нашому університеті відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності серед курсантів 1-го курсу.

img_5837Змагання за перехідний Кубок ректора оцінювало об’єктивне журі:

1. Голова журі — перший проректор університету підполковник поліції Анатолій Нікітін;

2. Проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук;

img_58633. Проректор університету Павло Берназ;

4. Проректор університету Сергій Кузніченко;

5. Директор Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» полковник поліції Вадим Книшов;

6. Начальник відділу кадрового забезпечення майор поліції Руслан Щур;

img_59027. Заступник начальника відділу кадрового забезпечення майор поліції Марина Славинська;

8. Відповідальний секретар Асоціації команд КВН Одеської області Ольга Явтушенко;

9. Координатор Асоціації команд КВН Одеської області Ольга Кірсанова.

img_6059Конкурс складався з 7-ти номінацій, серед яких: українська патріотична пісня, поетична лірика – вірш, дівоче соло, чоловіче соло, гумористичний жанр – гумореска, вокальна група з числа юнаків, вокальна група з числа дівчат.

Незабутні враження та емоції залишились у кожного, хто був учасником чи глядачем огляду-конкурсу художньої самодіяльності, в якому брали участь наші вихованці.

img_5940Учасники виконували патріотичні пісні, декламували вірші та гуморески, а вболівальники енергійно підтримували своїх товаришів бурними оплесками.

Журі відзначило високий професіоналізм учасників заходу та якість підготовки.

Огляд-конкурс художньої самодіяльності дає можливість проявити творчі особливості кожного, організовується для підтримки інтелектуального, духовного й цілеспрямованого розвитку майбутніх правоохоронців.

Традиційно оголошення результатів конкурсу відбудеться під час підведення підсумків Табірного збору.

img_5792 img_5811  img_5869  img_5919  img_5948 img_5978 img_5986 img_5991 img_6016 img_6026 img_6033 img_6038