В ОДУВС відсвяткували День вишиванки

З метою збереження українських цінностей сьогодні, 16 травня, працівники та студенти Одеського державного університету внутрішніх справ приєдналися до святкування Дня вишиванки.

У національному вбранні прийшли представники науково-педагогічного складу та вихованці університету, на кожному майоріла різнобарвними візерунками українська вишивка, що створило піднесену та радісну атмосферу свята.

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому.

Нагадаємо, що Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку. Щороку цей день святкується в третій четвер травня.

Тож, вітаємо усіх з Днем вишиванки та бажаємо позитивних емоцій, піднесеного настрою та відчуття гордості за приналежність до української нації!