В ОДУВС відбувся Відкритий чемпіонат Одеської області з макотокай карате

7614 вересня з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту в спортивній залі Одеського державного університету внутрішніх справ відбувся Відкритий чемпіонат Одеської області серед спортсменів новачків з макотокай карате (wkmo) «Young dragon makotokai karate» у розділі «Контакт куміте».

Наш університет виступив одним з організаторів цього чемпіонату, адже пропаганда здорового способу життя та виховання у молоді любові до спорту є невід”ємною складовою підготовки майбутніх правоохоронців в ОДУВС.

Поряд з виступами учасників змагань, яких налічувалось понад 150, увазі присутніх було представлено показовий виступ з рукопашного бою курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ, які вразили молодших спортсменів своїми вміннями та фізичною підготовкою.

9510 12 11  4