В ОДУВС відбувся урочистий випуск магістрів

01 квітня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулись заходи, присвячені випуску магістрів факультету № 2.

img_2876На початку урочистостей проректор університету кандидат політичних наук, доцент Олександр Ніколаєв, звертаючись до присутніх, зазначив: «Сьогодні в нашому університеті визначна подія. Ми зібралися для того, щоб привітати наших випускників та вручити їм дипломи про присвоєння освітнього ступеня магістр».

img_2886По завершенню виконання Державного Гімну, нарешті настала мить, на яку довго чекали випускники магістратури Одеського державного університету внутрішніх справ – вручення проректором університету дипломів, у тому числі з відзнакою.

img_2916Від імені випускників зі словами подяки до педагогів та присутніх батьків звернувся лейтенант поліції Руслан Стах. Він висловив щиру подяку науково-педагогічному складу ОДУВС та побажав міцного здоров’я, особистого щастя, творчих успіхів у професійній діяльності.

img_2872З вітальним словом до випускників та гостей звернувся проректор університету Олександр Ніколаєв, який привітав магістрів з отриманням престижного диплома і відмітив, що здобуті в університеті знання дозволять їм гідно виконувати свої професійні обов’язки, втілити в життя власні мрії та сподівання.

img_2892«Приємно відзначити, що позитивна динаміка розвитку нашого вищого навчального закладу і Ваша плідна робота сприяли тому, що 6 з 21 випускників закінчили навчання на відмінно і отримають диплом «магістра» з відзнакою. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, успіхів у службі, img_2924а також з честю та гордістю нести високе звання випускника Одеського державного університету внутрішніх справ», – додав проректор університету.

Після завершення офіційної церемонії вручення дипломів випускники із задоволенням сфотографувалися на пам’ять з керівництвом університету та факультету.

Щиро вітаємо випускників!