В ОДУВС пройшов семінар-тренінг для поліцейських

24-25 квітня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено семінар-тренінг для поліцейських ГУНП в Одеській області перед призначенням на керівну посаду, у тому числі вищу керівну посаду, ніж займана.

У ході семінару учасники обговорювали такі питання: «Розвиток лідерських якостей в процесі формування професійних компетентностей керівників», «Формування позитивного іміджу керівника. Комунікація з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування», «Роль керівника в забезпеченні дотримання законності, прав і свобод людини в діяльності підлеглих, попередження фактів корупції, жорстокості, катування, нелюдського поводження або такого, що принижує честь та гідність людини тощо», «Орієнтація на завдання та підлеглих. Вибір правильного стилю управління», «Актуальні проблеми управління в органах поліції: преспективи та шляхи їх вирішення», «Самооцінка, самоконтроль, самовдосконалення особистості керівника-лідера», «Чинники, що впливають на ефективність планування роботи підпорядкованого підрозділу та контролю за його діяльністю», «Зарубіжний досвід управління персоналом-менеджмент».

Під час підбиття підсумків проведення даного заходу проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук та начальник відділу професійного навчання УКЗ ГУНП в Одеській області підполковник поліції Максим Лимар урочисто видали усім учасникам тренінгу відповідні сертифікати і побажали творчих успіхів та завжди прагнути найкращого в професійній діяльності.