В гостях у Антимонопольного комітету України

629 листопада студенти 4-го курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Ю.В. Кузьменко відвідали Херсонське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

5Голова територіального відділення В.Василенко пояснив, що Антимонопольний комітет України – державний орган зі спеціальним статусом, що має забезпечувати державний захист конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері державних закупівель. Назвав законодавчі документи, в межах яких здійснює свою діяльність АМКУ.

4Головний експерт відділу досліджень і розслідувань В. Андрюк окреслила завдання відділу, навела приклади справ, пов’язані зі зловживанням монопольним становищем та недобросовісною конкуренцією. Студенти дізналися, що, відповідно до рішень АМКУ у справах про порушення економічної конкуренції, можуть бути накладені штрафні санкції, здійснюватися перевірки, надані рекомендації тощо.

Широке коло різноаспектних питань поставили студенти практикам і на всі отримали високопрофесійні відповіді. Дякуємо колективу Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України за безцінний досвід та допомогу в нарощенні освітньої складової майбутніх юристів.