УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

Кафедра адміністративної діяльності поліції факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності Одеського державного університету внутрішніх справ запрошує всіх бажаючих курсантів університету взяти участь у конкурсі «Особливості несення служби в практичних підрозділах очима курсантів».

Підрубрики конкурсу:

– Перший день на практиці;

– Наставник, яким я пишаюсь;

– Моє бачення поліції майбутнього.

Умови конкурсу:

Потрібно до 17.00 год. 19 червня 2020 року на електронну пошту oduvs2015@ukr.net надіслати есе та за бажанням творчі додатки до нього (фото, мультимедійні презентації, відео тощо) з визначеної тематики. Переваги будуть надаватися в першу чергу есе з творчими додатками.

Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться в Одеському державному університеті внутрішніх справ 24 червня 2020 року по вул. Успенській, 1, в ауд. 309 (з дотриманням карантинних вимог).