Урочистий марш курсантів ОДУВС до Дня Національної поліції України (ВІДЕО)

img_1716img_1723Сьогодні, 03 липня, напередодні відзначення Дня Національної поліції України понад 300 курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ пройшли урочистим маршем центральними вулицями міста.

Під оркестр ГУНП в Одеській області поліцейські університету вирушили від навчально-побутового корпусу на Сабанському провулку до Пам’ятника загиблим працівникам ОВС на Олександрівському проспекті, де з наступаючим професійним святом – Днем Національної поліції України їх привітав проректор університету полковник поліції Олександр Поліщук: «Ви свідомо обрали собі нелегку, але почесну професію захисника правопорядку та спокою в державі. img_1728img_1750Наша спільна мета – забезпечити діяльність правоохоронної системи, що дійсно Служить суспільству та Захищає кожного громадянина. Будьте завжди наполегливими та рішучими в досягненні поставлених цілей, особливо на ниві здобуття поліцейської освіти. Відповідайте новим вимогам та викликам часу!».

«Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!», — додав Олександр Поліщук.

img_1777img_1715Після виконання Державного Гімну України присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про правоохоронців, військових і добровольців, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність нашої країни, та поклали квіти до Пам’ятника загиблим працівникам ОВС, які ціною власного життя намагалися зробити усе можливе задля спокою людей і ціною власного життя до кінця виконали Присягу.

По завершенню заходу курсанти, крокуючи урочистим маршем, повернулися до університету.

img_1689img_1694 img_1706   img_1751 img_1737 img_1754 img_1760 img_1761 img_1769  img_1779img_1797  img_1799