УДОСКОНАЛЕННЯ МОДЕЛІ КРИМІНАЛЬНОГО АНАЛІЗУ ПІД ЧАС ПІДГОТОВКИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ У СИСТЕМІ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ МВС УКРАЇНИ

У рамках розвитку кримінального аналізу в системі Національної поліції України Сергій Князєв провів нараду з представниками Одеського державного університету внутрішніх справ.

photo_7221У ній взяли участь начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України Олексій Сергєєв, а також завідувач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії ОДУВС кандидат юридичних наук Олександр Заєць і завідувач кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення Карен Ісмайлов, який є і тимчасовим виконувачем обов’язків завідувача науково-дослідної лабораторії з проблемних питань кримінального аналізу.

photo_7221-2Голова Національної поліції звернув увагу на необхідність запровадження сучасних європейських підходів у навчанні здобувачів вищої освіти і підвищення якості кваліфікації поліцейських. Також слід звернути увагу на запровадження напрацьованого досвіду Національної поліції під час проведення практичних занять та тренінгів.

photo_7218Представники Одеського державного університету внутрішніх справ під час свого візиту до Національної поліції ознайомляться з діяльністю низки департаментів Нацполіції, зокрема – організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування, інформаційно-аналітичної підтримки, кіберполіції України, захисту економіки, а також Управління кримінального аналізу. Крім того, представники одеського вишу відвідають Ситуаційні центри поліції Києва та Житомирської області.

Візит має на меті ознайомлення із впровадженням інтелектуальних моделей аналізу даних, які використовуються для різних аспектів діяльності поліцейських підрозділів. Зокрема, йдеться про збирання, опрацювання, накопичення, класифікацію, оцінку інформації, а також обмін нею та підготовку інформаційно-аналітичних матеріалів. Це дасть змогу здійснювати моніторинг і реакцію на отримані сигнали від громадськості – задля взаємодії з громадськими організаціями з питань протидії злочинності.

Представники Одеського державного університету внутрішніх справ повідомили, що виш має ліцензію на підготовку фахівців за освітнім ступенем «магістр» спеціальності «Системний аналіз» (124) за галуззю знань «Інформаційні технології» (12). Відтак, це є логічним кроком на шляху підвищення якості надання освітніх послуг.

Департамент комунікації Національної поліції України