Участь представниці ОДУВС у медійному марафоні «Рівність у політиці»

img_746526 жовтня доцент кафедри адміністративного права та адміністративного процесу факультету № 2 Одеського державного університету внутрішніх справ Анастасія Берендєєва взяла участь у медійному марафоні «Рівність у політиці».

img_7479Медійний марафон включав у себе низку заходів, спрямованих на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці. Рівні права та можливості  для участі в управлінні державою, своєю громадою – це необхідна умова для подальшого демократичного поступу України.

img_7463Учасники марафону: політики, державні службовці, лідери громадської думки, представники медіа та громадянського суспільства – обговорювали питання щодо створення політичного середовища в Україні, в якому кожен та кожна зможе реалізувати свій потенціал; щодо механізмів реалізації своїх політичних прав на національному та місцевому рівнях, які сприятимуть гендерній рівності.

Також у рамках проведення марафону відбулася презентація кампанії Національного демократичного інституту #НеЦінаПолітики з протидії насильству проти політично активних жінок. Виступи учасників марафону, дискусії у форматі «Живої бібліотеки» з жінками-лідерками, які ділилися своїми успішними історіями, ще раз довели тезу, що немає таких сфер суспільного життя, які б не могли опанувати жінки!

img_7481 img_7484 img_7494 unnamed