Представниці університету долучилися до круглого столу з питань ювенальної злочинності

14 травня професор кафедри адміністративної діяльності поліції Олена Ковальова та доцент кафедри адміністративної діяльності поліції Анастасія Берендєєва взяли участь у третьому онлайн круглому столі з питань ювенальної злочинності, організованому Консультативною місією Європейського союзу в Україні в рамках ініціативи стратегії безпечної громади.

uЦікавим виявилися доповіді експертів з різних країн, які поділилися досвідом протидії ювенальній злочинності в умовах дії карантинних обмежень. Вілле Лахті розкрив питання, як обмеження, пов’язані з COVID-19, вплинули на зареєстровану кількість випадків домашнього насильства в Фінляндії. Також він розповів, як поліція співпрацює зі школами та соціальними службами у протидії дитячій злочинності. tsПавел Майхер поділився польським досвідом боротьби з ювенальною злочинністю. Доповіді інших учасників стосувалися проблемних аспектів діяльності державних та недержавних органів, спрямованих на протидію злочинам проти дітей.

Під час обговорення підсумків було прийнято рішення про створення робочої групи для розроблення брошур для дітей щодо безпеки в інтернеті, до складу якої увійшли Олена Ковальова, Анастасія Берендєєва та представники патрульної поліції.