Участь курсантів ОДУВС у Фестивалі “Лавка майстрів”

????????????????????????????????????????????????????????????????????????19 жовтня в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка на центральній алеї курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ взяли участь у святковому концерті з нагоди відкриття Фестивалю «Лавка майстрів».

З метою популяризації професії поліцейського, проведення військово-патріотичної роботи вокальний колектив університету «Крок до зірок» виступили й виконали відомі всім пісні, ставши родзинкою свята.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Кожна поява на сцені супроводжувалася гучними оплесками та посмішками. Загалом захід був наповнений позитивом та святковою атмосферою.

Майстри з різних куточків країни вже вчетверте завітали до Одеси, щоб презентувати свої найкращі hand-made вироби на Фестивалі “Лавка майстрів”. Захід тривав 3 дні – з 19 по 21 жовтня – в парку ім. Т.Г. Шевченка, відвідувачі якого мали змогу придбати унікальні вироби та взяти участь у конкурсах, різноманітних пізнавальних та цікавих вікторинах.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????