Участь доцента кафедри соціально-економічних дисциплін у дистанційній акредитаційній експертизі НАЗЯВО

Днями завершився дистанційний візит до Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка експертної групи, до складу якої увійшла Юлія Шмаленко, доцент кафедри соціально-економічних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

image2image3Разом із своїми колежанками – Тетяною Нагорняк (першим проректором Донецького національного університету імені Василя Стуса) та Діаною Мошковською  (магістранткою Національного університету «Києво-Могилянська академія») була проведена акредитаційна експертиза із використанням технічних засобів відеозв’язку.

Акредитаційна експертиза в умовах карантину є певним викликом, разом з тим дає неоціненний досвід, незабутні емоції та враження. Упродовж трьох днів, 28-30 квітня, команда експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти мала можливість за допомогою Zoom поспілкуватися з менеджментом, академічним персоналом, здобувачами вищої освіти та зовнішніми стейкхолдерами Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Дистанційна акредитаційна експертиза об’єднала чотири університети з різних міст України та дала поштовх до подальшої комунікації та плідної співпраці.