У Херсонському факультеті ОДУВС проведено конкурс «Міс факультет»

img_8630Ух! Аж захоплює дух! Від весняної атмосфери, посмішок, ароматів і жіночої чарівності, які панували 7 березня в стінах Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ. Вперше в історії навчального закладу тут провели конкурс “Міс факультет”. 9 учасниць та насичена концертна програма заходу створили неповторну атмосферу свята.

img_8626Дівчата подолали чотири складні конкурсу: дефіле, інтелектуальний конкурс, конкурс талантів та вихід у вечірніх сукнях. Вони були чарівні своєю молодістю, безпосередністю і різнобічністю. Майбутні юристи танцювали, співали, демонстрували спортивні досягнення. Апогеєм конкурсу був вихід дівчат у вечірніх сукнях. img_8742Тематика дефіле – “Квіткова фея”. Анна Островська постала в образі Казкової Азалії. Олександра Мальченко представила Неповторну Троянду. Анастасія Шевська з’явилася на сцені в образі Дивного Василька. Валерія Хижняк вразила глядачів образом Незрівнянної Лілії. Фантастична Троянда – Катерина Лінтваревих – коктейль ніжності і юнацької безпосередності. Єлизаветі Остапенко вдалося показати чарівну Лісову Квітку. Шквал емоцій викликав образ Смарагдової Ліани в поданні Тетяни Байдак. Анастасія Березовська вийшла на сцену в образі Чарівної Жоржини “Жан Марі”. img_8747Витончену і одночасно зухвалу Єгипетську Квітку вдалося розкрити Олені Литвин.

Оцінювало учасниць конкурсу компетентне журі, а допомогу в підготовці і проведенні заходу надали співробітники і учні факультету, які своїми руками створили весняну казку і перетворили актовий зал на квіткову оранжерею.

img_8835Кожна з учасниць стала володаркою окремого звання і подарунків від спонсорів. Діадему Віце-міс отримала учасниця під номером два – Олександра Мальченко. Головну нагороду – звання Міс факультет – в цьому напруженому конкурсі змогла завоювати Анастасія Березовська (№ 8). Окремого призу була удостоєна Валерія Хижняк (№ 4). Їй вручили сертифікат на право участі в міському конкурсі “Міс університет” серед студенток закладів вищої освіти області.

Сердечно вітаємо всіх учасниць конкурсу, адже, незалежно від отриманих звань, вони всі переможниці!

Херсонський факультет ОДУВС