Триває плідна співпраця ОДУВС з Консультативною мі...

Триває плідна співпраця ОДУВС з Консультативною місією Європейського Союзу

Продовжується плідне співробітництво ОДУВС з Консультативною місією Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України.

Так, 18 квітня в головному офісі КМЄС у м. Київ відбулася зустріч за участю Голови місії Рольфа Холмбо та представників закладів вищої освіти, а також практичних підрозділів правоохоронних органів щодо питань співпраці. У заході взяв участь проректор університету полковник поліції Максим Корнієнко.

В ході зустрічі було акцентовано увагу на тому, що КМЄС ініціювала програму «Цифровий детектив» (D30), в реалізації якої продовжують брати участь представники ОДУВС.

Під час заходу для ОДУВС було передано комплект обладнання та програмне забезпечення (D30), у рамках програми КМЄС в Україні «Операційна підтримка в наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України».

Зазначено, що відповідний проєкт вже допоміг систематизувати національний досвід у розслідуванні з використанням інформаційних технологій.