Запрошуємо вступників на курси довузівської підгот...

Запрошуємо вступників на курси довузівської підготовки!

Підготуйся до вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ для здобуття освітнього ступеня МАГІСТРА за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 124 «Системний аналіз», 053 «Психологія».

Одеський державний університет внутрішніх справ запрошує вступників пройти курс довузівської підготовки до складання ЄВІ (єдиного вступного іспиту, тесту з англійської мови).

Обсяг підготовки - (24 години) 12 пар.

Вартість курсу – 3 502 грн.

Початок занять: з 13 травня до 07 червня 2024 року, відповідно до затвердженого розкладу занять.

Заняття проходитимуть за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1, форма навчання: змішана, з використанням елементів дистанційного навчання.

Для зарахування на курси та укладання договору необхідно подати до 13 травня 2024 року:

1) заяву (заповнюється бланк за адресою: м. Одеса, вул. Успенська, 1);

2) копії паспорта або ID-картки та довідки про реєстрацію місця проживання (перебування) (паперовий додаток до ID-картки) та ідентифікаційного коду вступника.

Наша адреса: м. Одеса, вул. Успенська, 1.

Тел.: 094 951 80 09, 048 795 50 09.