ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ПРАКТИЧНА СКЛАДОВА ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ ДЛЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

2-min Теорія, поєднана з досвідом практичної діяльності. Саме це є запорукою підготовки досвідчених фахівців – майбутніх працівників оперативних підрозділів Національної поліції України. Проведення бінарних занять із залученням працівників практичних підрозділів кримінальної поліції стало доброю традицією на кафедрі оперативно-розшукової діяльності університету.

3-minНа виконання вимог наказу Міністерства внутрішніх справ України від 01.12.2017 № 981 «Про практичну складову в підготовці фахівців для Національної поліції України», чергове бінарне заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» у курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції проводили в.о. професора кафедри кандидат 4-minюридичних наук, доцент Сергій Албул та в.о. викладача кафедри Ігор Форнальчук.

На заняття завітали представники практичних підрозділів – заступник начальника відділу Управління карного розшуку ГУНП в Миколаївській області підполковник поліції В’ячеслав Савула та оперуповноважений СКП Шевченківського ВП Приморського ВП ГУНП в Одеській області лейтенант поліції Олег Гончарук.

5-min Практичні працівники у своїх виступах зосередили увагу на питаннях організації і тактики проведення окремих оперативно-розшукових заходів, оформлення результатів їх проведення, а також на проблемних аспектах організації взаємодії органів та підрозділів Національної поліції України у запобіганні кримінальним правопорушенням, їх виявленні та розслідуванні.

Під час жвавого спілкування, практичні працівники відповіли на чисельні запитання курсантів.