Тематичний семінар з питань євроатлантичної інтеграції України

Днями в Одеському державному університеті внутрішніх справ серед курсантів 308-го взводу факультету № 3 проведено семінар з євроатлантичної інтеграції України.

Семінар проводив  доцент кафедри тактико-спеціальної та вогневої підготовки, підполковник поліції Вячеслав Ташматов.

Метою заняття було поглиблення формування розуміння і підтримки курсантів(слухачів) ОДУВС  державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та практичних кроків щодо зближення з НАТО.

Під час даного заходу було обговорено чимало питань, що стосуються євроатлантичної інтеграції в Україні та підвищення рівня обізнаності курсантів щодо НАТО як до інституції, що відіграє ключову роль у зміцненні міжнародної безпеки.

Слід зазначити, що загальною метою таких програм є сприяння співпраці науковців з країн-членів і партнерів Альянсу та фінансування наукових досліджень в галузі безпеки (у формі виділення грантів на реалізацію багаторічних проектів, семінарів, курсів, тренінгів та зустрічі науковців).

Тож, лекція серед слухачів видалась надзвичайно насиченою та цікавою.