Святкування Дня матері у Херсонському факультеті

6Мама – рідна і прекрасна, оспівана поетами, увічнена художниками, уособлення святості, ніжності і любові. Найкраще та наймилозвучніше у світі слово «Мама».

115 травня  у Херсонському факультеті в Міжнародний день сім’ї відбулося свято, присвячене Дню мами. З промовою виступила заступник декана факультету Галунько В.М. Гостям свята було презентовано чуттєве відеозвернення студентів до своїх мам.

З піснею “Мама” на сцені виступила курсантка 1 курсу Надія Гордаш. З віршем про сильну, стильну, вольову жінку виступив студент 1 курсу Євген Берновега. Зі щирою та душевною композицією на сцені співали маленька зірка Настя Бовдир та Христина Хохлова.

Виховний захід було організовано викладачами кафедри загальноправових та соціально-гуманітарних дисциплін Оленою Бовдир та Яною Пренько.

Адміністрація ХФ ОДУВС висловлює вдячність всім учасникам концерту, а також Каур Дар`ї за режисуру та допомогу у створенні відео.

Херсонський факультет