Студенти Херсонського факультету взяли участь у конференції «Права людини: сучасні виклики»

img-6fd3f44ecaa4f8b99880fab06b724783-v-kopiya-kopiyaНа базі Херсонського економічно-правового інституту пройшла конференція «Права людини: сучасні виклики», яка присвячена 70-річчю прийняття Декларації з прав людини.

img-90e752e0bb6e3ef2690952e6decfefb0-v-kopiyaДо обговорення проблемних питань долучилися представники Головного територіального управління юстиції у Херсонській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Херсонської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції області, закладів вищої освіти. Херсонський факультет представляли студенти Сергій Колтунік, Артем Ербес, Анна Островська, Андрій Бабенко на чолі з доцентом кафедри загально-правових та соціально-гуманітарних дисциплін Ніною Козачок Труш.

img-c5bde243387bd078d31cc8cbea524384-vПісля виступів учасників конференції та надання відповідей на запитання молоді, студенти Херсонського факультету представили свої доповіді з різних правових тематик.

На сьогоднішній день правова обізнаність нашого населення досить низька. У зв’язку з цим, необхідно спільними зусиллями вирішувати питання порушення прав людини та проводити з населенням правопросвітницьку роботу, чимале місце в якій відводиться майбутнім юристам та правоохоронцям.

На завершення заходу учасники конференції висловили свої думки про шляхи вирішення проблемних питань з протидії булінгу серед дітей та молоді, порушення прав людини та засуджених осіб.