Студенти Херсонського факультету ОДУВС в гостях у Антимонопольного комітету України

311 квітня студенти 3 курсу Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ відвідали Херсонське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України.

1Голова територіального відділення В. Василенко роз’яснив, що Антимонопольний комітет України – державний орган зі спеціальним статусом, що має забезпечувати державний захист конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері державних закупівель.

2Головний спеціаліст відділу досліджень і розслідувань О.Чуйкова висвітлила питання, пов’язані із недобросовісною конкуренцією, окреслила завдання відділу, навела приклади справ щодо зловживання монопольним становищем та недобросовісної конкуренції. Головний спеціаліст юридичного сектору Т.Потапова окреслила законодавчі документи, в межах яких здійснює свою діяльність АМКУ, а також розкрила тематику «Монопольне становище». Студенти дізналися, що відповідно до рішень АМКУ по справах про порушення економічної конкуренції можуть бути накладені штрафні санкції, здійснюватися перевірки, надані рекомендації тощо.

Даний захід було організовано відповідно до наказу МВС України від 06.06.2018 року № 479 «Про вдосконалення підготовки поліцейських у ЗВО МВС» та вимог доручення Одеського державного університету внутрішніх справ від 26.09.2017 № 75 «Про удосконалення практичної підготовки курсантів Херсонського факультету» професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Кузьменко Ю.В.