«Стан та перспективи розвитку адміністративного права України»

25 жовтня кафедрою адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ було проведено V Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Стан та перспективи розвитку адміністративного права України».

Метою проведення конференції є об’єднання зусиль до проблем та перспектив розвитку в сучасному реформуванні сфер адміністративного права України, налагодження співпраці та обмін досвідом.

Інтернет-конференція дає можливість швидко ознайомитись з дослідженнями, доводить до відома широкого кола студентів, курсантів, науковців та практиків висновків та пропозицій, зроблених під час досліджень.

Під час роботи конференції опрацьовано напрямки:

– проблематика викладання дисциплін адміністративно-правового спрямування;

– адміністративне право України в сучасних умовах державотворення;

– адміністративний процес та адміністративні процедури у парадигмі права;

– правове та організаційне забезпечення діяльності Національної поліції України.