Співпраця університету з Пошуковим загоном «Подолаємо разом»

19f9539d-ec96-443a-940d-83e14bb6a92fb7104057-88b8-413c-8893-4216eaa258abСьогодні, 23 листопада, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів зустріч з головою Південно-Української Міжнародної колегії адвокатів, засновником та координатором Пошукового загону «Подолаємо разом» Рубеном Степаняном та командиром загону Наталією Міхалюк.

Сторони обговорили питання щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів із залученням курсантів університету.

«Наш загін займається пошуком зниклих дітей. Ми напряму співпрацюємо з родичами зниклих, правоохоронними органами та журналістами», – розповіла командир загону Наталія Міхалюк. – «Тому допомога курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ, їх залучення до поширення інформації про зниклу дитину, а також їх активна участь у пошукових заходах значно прискорить нашу роботу».

e20710c0-4089-49d8-a229-b43a65d4d8ae64ff57b0-0210-4ede-ac01-a4425b62fa39Очільник вишу зазначив, що в університеті буде створено актив курсантів, які будуть взаємодіяти з громадською організацією: «Отримавши повідомлення від Пошукового загону, за допомогою існуючих месенджерів та використовуючи можливості соціальних мереж, курсанти університету забезпечуватимуть максимальне поширення інформації про зниклу дитину. У випадках, коли дитина зникла вперше і ймовірно стала жертвою злочину, курсанти залучатимуться до активних пошукових заходів».

Також було досягнуто домовленості про проведення зустрічей майбутніх офіцерів поліції з головою Південно-української Міжнародної колегії адвокатів, який поділиться практичним досвідом участі у судовому розгляді справ щодо захисту дітей, які постраждали або стали свідками насильства.