• Українська
  • English
×

Шановні випускники закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України щиро вітає вас із успішним завершенням навчання та отриманням професії правоохоронця!

Служити суспільству – велика відповідальність і висока довіра!

Саме вам, новому поколінню поліцейських, випала честь підтримати позитивні зрушення в модернізації системи правоохоронних органів, утвердженні іміджу працівника поліції, а також у захисті демократичних основ держави та досягненні суспільної злагоди в країні.

Ви отримали надійний фундамент знань і навичок, потрібних для виконання своїх службових обов’язків. Відданою та неупередженою службою ви зможете зміцнити віру Українського народу у справедливість. Принципи законності, відповідальності й гуманності мають стати основою вашої професійної діяльності. Пам’ятайте, що довіра народу – головна оцінка нашої спільної роботи.

Із цього дня, у п’яту річницю створення Національної поліції України, для вас починається цікавий і важливий шлях самостійного життя та нових звершень.

Будьте гідні своєї Батьківщини та подвигу її героїв, що віддали своє життя, виконуючи службові обов’язки в боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України!

Служіть чесно!

Колегія Міністерства внутрішніх справ України