Робочі зустрічі представників ОДУВС тривають

img_8626Днями представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели робочі зустрічі з керівниками загальноосвітніх шкіл № 81, 106, 89, 65, 63 та спеціалізованих шкіл № 86, 84 Київського району м. Одеси; загальноосвітніх шкіл № 107, 47, 122, 105, Одеської Маріїнської гімназії та спеціалізованої школи № 121 Приморського району м. Одеси; загальноосвітніх шкіл № 1, 46, 100, гімназій № 4 та № 8, а також спеціалізованих шкіл № 69, 32 Малиновського району м. Одеси.img_8633

Під час спілкування з директорами шкіл та їх заступниками з виховної роботи було досягнуто домовленість про укладення договору про співпрацю, обговорено питання щодо можливості проведення виїзних Днів відкритих дверей для школярів.

З метою інформування школярів про умови вступу до Одеського державного університету внутрішніх справ директорам шкіл було надано поліграфічну профорієнтаційну продукцію.

img_8628img_8630????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????