Робочі наради з питань вдосконалення навчальних планів

Керівництво Одеського державного університету внутрішніх справ та факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування провело робочі наради, під час яких  були обговорені питання вдосконалення навчальних планів для всіх рівнів вищої освіти.

Особлива увага була приділена системному аналізу логічної послідовності навчальних дисциплін, міждисциплінарним зв’язкам, практичній складовій навчання, формуванню компетентностей.

Спільна робота направлена на створення підґрунтя для підготовки правоохоронців, юристів найвищого рівня, які стануть конкурентоспроможними та затребуваними фахівцями на ринку праці.

Не обійшлося без обговорення сучасних методів навчання та підвищення якості дистанційної освіти.