Робоча зустріч курсантів університету з представником поліції Одещини

izobrazhenie_viber_2019-09-12_17-43-4112 вересня в Одеському державному університеті внутрішніх справ була проведена робоча зустріч курсантів 3-го та 4-го курсів факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності з керівництвом вишу та представником ГУНП в Одеській області.

izobrazhenie_viber_2019-09-12_17-42-28У зустрічі взяли участь заступник начальника відділу дільничних офіцерів ГУНП в Одеській області Ігор Волокітенко, проректор університету Павло Берназ, т.в.о. декана факультету Сергій Медведенко, завідувач кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Аліна Денисова та в.о. завідувача кафедри адміністративної діяльності поліції Максим Корнієнко.

Під час робочої зустрічі обговорювалися питання проходження трьохмісячного стажування курсантами університету в підрозділах головних управлінь Національної поліції України (в залежності від направлення на навчання) та підготовки до складання комплексного екзамену з атестацій здобувачів вищої освіти.

Також, з метою належної організації трьохмісячного стажування, курсантам ОДУВС було наголошено на відповідальності та дотриманні дисципліни, проведено інструктаж з питань охорони праці, недопущення курсантами порушень заходів безпеки під час проходження стажування.