Ректор університету В’ячеслав Аброськін провів нараду за участю деканів факультетів та начальника відділу післядипломної освіти вишу

img_5714Сьогодні, 24 листопада, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів нараду за участю деканів факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності, органів досудового розслідування та начальника відділу післядипломної освіти вишу підполковника поліції Вікторії Томіної.

img_5710Головною темою зустрічі стало обговорення питань, пов’язаних з організацією навчального процесу працівників Національної поліції України, які проходять курси підвищення кваліфікації, спеціалізації та перепідготовки поліцейських на базі університету.

img_5709Ректор університету наголосив, що з метою належного забезпечення освітнього процесу необхідно збільшити кількість бінарних занять із залученням досвідчених діючих працівників структурних підрозділів поліції, а також проводити заняття із запрошенням суддів, прокурорів, адвокатів, які з власного практичного досвіду вказуватимуть на помилки, що мають місце під час оформлення матеріалів працівниками поліції. Разом з цим, особливу увагу слід звернути на проблемні питання в діяльності поліцейських, які потребують додаткового роз’яснення з боку викладачів університету.

За підсумками робочої наради було напрацьовано ряд пропозицій щодо вдосконалення навчального процесу слухачів університету.