Проведення бінарних занять викладачами Херсонського факультету ОДУВС

20 листопада кафедрою професійних та спеціальних дисциплін Херсонського факультету зі студентами 2-го курсу спеціальності «Правоохоронна діяльність» було проведено відкрите заняття за участю практичних працівників правоохоронних органів за темою: «Психологічна характеристика дій працівників правоохоронних органів у екстремальних умовах».

Заняття було підготовлено доцентом кафедри Віктором Великим. У проведенні заняття взяли участь психолог групи кадрового забезпечення роботи роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон» ГУНП в Херсонській області кандидат психологічних наук Олена Кретчак та кандидат юридичних наук, доцент полковник міліції у відставці Микола Новіков.

Студенти познайомились з різноманітними видами екстремальних ситуацій, типовими для правоохоронної діяльності, їхнім впливом на особистість, шляхами формування довготривалої (як сталої риси особистості) та ситуативної готовності до екстремальних умов діяльності.

Учасникам запропоновано методи діагностики стресостійкості в екстремальних умовах та практичні техніки самопідготовки (самомобілізації) до екстремальної ситуації й зняття посттравматичних синдромів після її переживання.

Позитивним надбанням студентів стали не лише теоретичні знання, а й отримані конкретні практичні рекомендації на майбутнє.