Профорієнтаційні заходи представників Херсонського факультету

Сьогодні, 01 червня, з метою залучення до навчання в Херсонському факультеті військовослужбовців Національної гвардії та працівників поліції охорони, проректор Одеського державного університету внутрішніх справ – декан Херсонського факультету Олексій Соловей разом з членами вступної комісії навчального закладу зустрілися з т.в.о. командира військової частини 3056 В”ячеславом Вергелесом та начальником поліції охорони Херсонської області Борисом Мудраком.15910024269549421591002423784246

Цільова аудиторія – сержантський склад, якому запропоновано отримати вищу юридичну освіту без відриву від несення служби. Потенційним слухачам надані роз’яснення щодо умов вступу в Херсонський факультет на заочну форму навчання за контрактом.

Крім того, представники навчального закладу анонсували діяльність освітніх центрів “Крим – Україна” та “Донбас – Україна”, які функціонують на базі Одеського державного університету внутрішніх справ. За програмою цих центрів працює і Херсонський факультет як складова частина ОДУВС.