• Українська
  • English
×

Профорієнтаційні заходи кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки Херсонського факультету

14 листопада викладачем кафедри Наталією Онопченко разом з курсантами 4-го курсу Яном Катраном, Євгеном Богдановим та Євгеном Сорокотягою проведено профорієнтаційну роботу у закладах середньої освіти № 36 та № 37 м. Херсона. 

Головною метою цих зустрічей стали роз’яснення майбутнім кандидатам на навчання сутності, значимості та престижності юридичної професії на сучасному етапі розвитку української держави, можливості здобуття професії правоохоронця у Херсонському факультеті для можливості виконання почесного обов’язку із забезпечення охорони життя та спокою наших громадян.

У ході спілкування з учнями цих шкіл старшокласників було ознайомлено з історією ОДУВС та Херсонського факультету, проінформовано про існуючі в університеті спеціальності 081 Право та 262 Правоохоронна діяльність, доведено умови вступу та навчання в ОДУВС (перелік сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, конкурсу фізичних здібностей). Також майбутні абітурієнти отримали інформаційні листівки та буклети про Херсонський факультет університету.

Одним із важливих результатів проведеної профорієнтаційної роботи викладачів є реєстрація кандидатів на навчання на порталі Національної поліції України (почав свою роботу 11.11.2019), тож попередні анкети вже були надані шістьма цьогорічними випускниками вищезазначених навчальних закладів.

Тарас Вайда, Херсонський факультет