Правова лекція серед школярів «Безпечний інтернет»

01 лютого професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Одеського державного університету внутрішніх справ кандидатом юридичних наук, доцентом Сергієм Барановим для учнів восьмого класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 39 м. Одеси була проведена профілактична лекція – презентація «Безпечний Інтернет», під час якої школярів ознайомлено з існуючими загрозами та основними правилами безпечного поводження в Інтернет-середовищі.

Спільно з фахівцем факультету №2 лейтенантом поліції Русланом Щітинським та курсантом 1-го курсу рядовим поліції Кирилом Домброваном з учнями проведено профорієнтаційну бесіду, під час якої були продемонстровані відеоматеріали про діяльність університету та факультету, а також роздані тематичні буклети.

img_1163 img_1159 img_1132