Професор Одеського національного політехнічного університету завітав до ОДУВС

img_4104img_4129До курсантів 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування завітав професор Одеського національного політехнічного університету доктор економічних наук Віталій Захарченко, який презентував і передав до бібліотеки Одеського державного університету внутрішніх справ  підручники з економічної безпеки і конкурентної розвідки.

Професор відмітив професіоналізм випускників університету, з якими він мав нагоду спілкуватися під час особистих життєвих обставин. Саме це надихнуло його презентувати університету свої видання.

Одеський державний університет внутрішніх справ пишається своїми випускниками, які гідно несуть службу, виконуючи свої обов’язки перед державою та суспільством.

img_4110 img_4112 img_4113 img_4115 img_4117img_4108 img_4118 img_4128 img_4134