Професійне спілкування працівників Національної поліції

Завідувачем кафедри криміналістики та психології факультету підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування підполковником поліції Валентиною Горошко за участю заступника начальника СУ ГУНП в Одеській області підполковника поліції Інни Власової та викладача-тренера Національної школи суддів України кандидата психологічних наук Маргарити Журавльової проведено бінарне заняття зі слухачами магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів досудового розслідування.

На занятті з навчальної дисципліни «Професійне спілкування працівників Національної поліції» було опрацьовано тему «Психологія спілкування. Допит». У ході заняття слухачам розкрили особливості використання методів для розпізнання емоційного стану допитуваного, встановлення психологічного контакту з допитуваним та критерії відповідності показань допитуваного дійсності.