Професійна підготовка майбутніх правоохоронців у країнах ЄС

1До Дня Європи в Україні професором кафедри мовної підготовки кандидатом педагогічних наук Аллою Бочевар було проведено онлайн трансляцію практичного заняття з курсантами 111 взводу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування за темою «Professional training of future law enforcers in European Union» («Професійна підготовка майбутніх правоохоронців в країнах Європейського Союзу»).

Здобувачі освіти продемонстрували вмотивованість до вивчення специфіки отримання професії поліцейського в країнах ЄС. Так, курсанти підготували презентації про навчання майбутніх поліцейських в Німеччині, Італії, Франції, Іспанії, Болгарії, Чехії, Фінляндії та Австрії. У ході заняття було зазначено, що європейський досвід підготовки офіцера поліції є важливим етапом розвитку України як демократичної європейської держави та становлення верховенства закону. Курсанти відмітили, що володіння іноземною мовою є незамінним компонентом в процесі опанування професією правоохоронця та готовності до виконання службових обов’язків з будь-якою категорією осіб, у тому числі й з іноземними громадянами.