Про гендер on-line від кафедри соціально-економічних дисциплін

Студенти 1-го курсу факультету № 1 навчально-наукового інституту права та кібербезпеки та доцент кафедри соціально-економічних дисциплін факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Костянтин Пальшков провели онлайн заняття з теми «Соціологія гендеру».

20200519_132648Приймаючи до уваги визначення поняття «гендер», студенти ділилися своїми прикладами гендерних трендів в Україні, зокрема, поширенню фемінітивів, опанування жінками історично «чоловічих» професій, різних законодавчих ініціатив тощо.

Учасники зустрічі говорили не тільки про відмінності між чоловіками і жінками, але й зазначали на подібностях, адже будувати мости більш приємно і корисно, ніж зводити стіни.

Підсумовуючи заняття, викладач та студенти погодились, що наразі відомий вислів Зигмунда Фрейда «Анатомія – це доля» поступається альтернативному гаслу від французької філософині Сімони де Бовуар із праці «Друга стать» «Жінкою не народжуються – жінкою стають».