Призові місця вихованців ОДУВС на змаганнях з боротьби САМБО

19 листопада 2017 року відбувся ІІ Відкритий турнір серед силових структур та охоронних фірм, присвячений Дню заснування САМБО.

Змагання проходили на базі Одеського державного університету внутрішніх справ. Учасників турніру налічувалось близько ста осіб, серед яких були представники нашого університету, а також підрозділів Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Національної поліції, Патрульної поліції, Міністерства надзвичайних ситуацій та Державної прикордонної служби України.

За результатами змагань переможцями та призерами серед юнаків нашого вишу стали:

у ваговій категорії до 62 кг:

— рядовий поліції Віктор Яковлєв, курсант 1-го курсу факультету № 1 − посів 1-ше місце;

у ваговій категорії до 68 кг:

— лейтенант поліції Дмитро Придибайло, слухач магістратури 2-го курсу факультету № 1 − посів 3-тє місце;

у ваговій категорії до 74 кг:

— рядовий поліції Олександр Гончаров, курсант 3-го курсу факультету № 3 − посів 3-тє місце;

у ваговій категорії до 90 кг:

— рядовий поліції Ігор Целий, курсант 3-го курсу факультету № 3 − посів 1-ше місце;

— рядовий поліції Максим Прокопенко, курсант 1-го курсу факультету № 3 − посів 2-ге місце;

— рядовий поліції Гарік Меграбян, курсант 2-го курсу факультету № 3 − посів 3-тє місце;

у ваговій категорії до 100 кг:

— рядовий поліції Кірілл Олексюк, курсант 2-го курсу факультету № 1 − посів 2-ге місце;

— рядовий поліції Олександр Пескар, курсант 2-го курсу факультету № 2 − посів 2-ге місце;

у ваговій категорії +100 кг:

— рядовий поліції Георгій Діль, курсант 2-го курсу факультету № 1 − посів 1-ше місце.

Тож, вітаємо наших переможців та призерів турніру. Бажаємо їм вдачі й успіхів у навчанні та подальших спортивних досягнень.