Призові місця спортсменів ОДУВС на Кубку України з жиму лежачи

yayayayayayaya2ce7e3fe-2b71-4d5d-97c9-2fd35da5126828 липня за підтримки Федерації пауерліфтингу України 100%RAW в м. Одесі проходив Кубок України з жиму лежачи серед чоловіків, у якому взяли участь представники Одеського державного університету внутрішніх справ:

– доцент кафедри публічного управління та адміністрування Руслан Карагіоз підтвердив розряд КМС з пауерліфтингу Федерації пауерліфтингу України 100%RAW;

– курсант 3-го курсу факультету № 1 Микита Гавриленко виконав розряд у КМС з пауерліфтингу Федерації пауерліфтингу України 100%RAW та посів 2-ге місце серед юніорів у ваговій категорії 100 кг й 3-тє місце – серед працівників поліції у ваговій категорії 100 кг;

– курсант 3-го курсу факультету № 2 Руслан Чебаненко посів 1-ше місце серед юнаків у ваговій категорії 90 кг та 2-ге місце серед працівників поліції у ваговій категорії 90 кг.

Вітаємо наших спортсменів з успішними результатами!