Привітання з нагоди 155-ї річниці від Дня заснування ОНУ ім. І.І. Мечникова

Щиросердечно вітаємо колектив Одеського національного університету імені І.І. Мечникова з нагоди 155-річного ювілею від Дня заснування вишу!

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова є провідним закладом вищої освіти на півдні України, який має значний науковий потенціал, професійний та досвідчений науково-педагогічний склад, багату історію та славетні традиції, що дозволяє готувати висококваліфікованих фахівців.

У цей знаменний день зичимо усьому колективу навчального закладу міцного здоров’я, миру, злагоди, наснаги й натхнення для подальшої успішної праці на благо України!

З повагою та найкращими
особистими побажаннями
ректор університету                                                                                                                        В’ячеслав АБРОСЬКІН