ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА ОДЕСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ВНУТРІШНІХ СПРАВ В’ЯЧЕСЛАВА АБРОСЬКІНА З ДНЕМ НАУКИ

Вельмишановні колеги!

Вітаю вас з Днем науки! У сьогоднішньому університетському житті наука займає одне з головних місць, оскільки є основою напруженого, часто складного, але завжди цікавого творчого пошуку колективу, в якому здійснюють науково-дослідну діяльність відомі в Україні правознавчі школи докторів наук, професорів, якими ми усі пишаємось.

Така наукова діяльність наших учених сприяє покращанню рівня професійної підготовки курсантів і студентів, позитивно позначається на навчальному процесі, збільшуючи число підготовлених і працюючих в університеті докторів і кандидатів наук, професорів і доцентів. Це можливо завдяки ефективній роботі спеціалізованих вчених рад університету по захисту кандидатських і докторських дисертацій.

Зичу науково-педагогічному складу університету подальших успіхів у всіх сферах науково-дослідної діяльності, відкриття нових горизонтів у пізнанні науки про Право і Закон, творчих злетів та реалізації поставлених перед собою наукових завдань.

З повагою

ректор університету                                                 В’ячеслав Аброськін