• Українська
  • English
×

Презентація цінностей ЄС та діяльності Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні

????????????????????????????????????????????????????????????????????????З нагоди 70-річчя Ради Європи та святкування Днів Європи експертом Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні Яном Шмельцлем, фахівцем з питань планування, аналізу і координування, для курсантів 3-ого курсу факультетів № 1, № 2, № 3 проведено ознайомчу презентацію щодо цінностей ЄС та діяльності Місії в регіоні.

Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) розпочала свою роботу в 2005 році. EUBAM сприяє впровадженню прикордонних і митних норм та практики, які відповідають стандартам ЄС і задовольняють потреби її двох країн-партнерів. Головна мета Місії – покращувати транскордонне співробітництво між прикордонними і митними відомствами, а також іншими правоохоронними органами, і сприяти міжнародному співробітництву. Діяльність EUBAM сприяє економічному розвитку і зміцнює безпеку в регіоні.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Представник Місії акцентував увагу на широкому колі завдань, яке охоплює діяльність EUBAM, такі як сприяння мирному врегулюванню придністровського конфлікту, забезпечення повного впровадження практик Інтегрованого управління кордоном на молдавсько-українському кордоні, забезпечення боротьби з транскордонною злочинністю.

Захід пройшов у дружній атмосфері, тема викликала велику зацікавленість у присутніх, курсанти охоче ставили питання, на які було надано вичерпні відповіді.