Презентація професії поліцейського для вихованців навчально-виховного комплексу «Творення особистості»

26 грудня 2017 року представники Одеського державного університету внутрішніх справ презентували професію поліцейського вихованцям навчально-виховного комплексу «Творення особистості».

Захід пройшов у Різдвяній  «Резиденції добра», яка розташувалась на вулиці Дерибасівській. Під час зустрічі з малечею представники вишу розповіли про професію поліцейського, показали вміст слідчої валізи та продемонстрували способи виявлення криміналістичних слідів. Найбільш зацікавлені, проявляючи ініціативу, мали можливість побачити власні відбитки на справжніх дактокартах, які їм згодом презентували на згадку.

Проект проходить в рамках Різдвяного фестивалю в Одесі. Організатор проекту – благодійний фонд «Добрий самарянин».

У резиденції проводяться: майстер-класи з розпису пряників і кулінарії, лекції, зустрічі, творчі вечори, а також представлена виставка ляльок.

Організатори проводять марафон хороших новин, збір речей і благодійні акції для дітей-сиріт.

Крім того, на сцені поруч з «Резиденцією добра» проходять постановки на біблійні теми.